Виставка «Наприкінці / Finally»

Виставка «Наприкінці / Finally»

30 листопада 2018 - 27 січня 2019

facebook

Куратор – Anatol Zvizhynskyy.

«На початку 90-тих років минулого сторіччя в Івано-Франківську сформувалася група художників, творчість котрих була інспірована післямодерним розумінням мистецтва та експозиціями бієнале «Імпреза». Окрім великої кількості виставок, починаючи зі знакової «Провінційний додаток №2», художники цього кола писали тексти, книги, втілювали перформативні практики, створили альманах «Кінець кінцем», знімали відео, а також брали участь у міжнародних проектах.

Прийшов час розгрібати мотлох і шукати підвалини. На чому ж ми стоїмо? На чому ми зможемо триматися? Що важливого робилося в сфері мистецтва робилося у містах і селах України, поза столицею? Найпростіше сказати – нічого, і нічого не робити. Але це не буде правдою. Історичні прогалини в художньому процесі необхідно заповнити, поки це не зроблять за нас кмітливіші колонізатори.

Український художній процес сьогодні нагадує карнавальну процесію. І десь там «наприкінці» (залежно з якого боку дивитися) крокує невелика група франківських художників. Їхні імена майже нікому ні про що не говорять, майже ніде, окрім Франківська. Але час покаже, чи «стануть останні першими»»

У виставці беруть участь:
Звіжинський Анатолій, Котерлін Ростислав, Іздрик Юрій, Перекліта Ігор, Яремак Мирослав, Мулик Володимир, Король Мирослав, Яновський Ярослав

Проект відбувається за підтримки Український культурний фонд.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх