Виставка Миколи Малишка «Звичне й просте»

Виставка Миколи Малишка «Звичне й просте»

13 червня 2018 - 16 липня 2018

Я Галерея (вул. Хорива, 49б)

facebook

Новий проект Миколи Малишка «Звичне й просте» в арт-центрі Я Галерея – це поле для сталих і нових роздумів, для рефлексій над звичними і простими речами, котрі однак завжди стають інтенціями до більш глибокої співучасті, розуміння.

Скульптури, представлені на виставці – небагаточисельні (їх усього дві) і розміщені в законсервованому експозиційному просторі, що створює органічну розмежованість і допомагає наодинці осягнути матеріал та відслідкувати його трансформацію до художньої форми.

«На колінах» і «Світло» – найновіші твори митця, в які він сам вписує безліч варіантів відображення і сприйняття сенсів. Розкриття глобального через деталі – так звана «індукція» смислових нашарувань, в яких прихована взаємодія художника з істиною. Остання й знаходить своє втілення у скульптурній пластиці та тяжіє до простого, а тому – органічного. Створення і осмислення – види процесу, в яких звичне для автора відчуття об’ємності висловлювання супроводжується зосередженістю на одиничному і позбавлене перенавантаження.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх