Виставка Миколи Кривенка «Деякі дива»

Виставка Миколи Кривенка «Деякі дива»

31 січня 2018 - 03 березня 2018

Shcherbenko Art Centre (вул. Михайлівська, 22в)

facebook

До проекту Миколи Кривенка «Деякі дива» увійдуть живописні роботи художника, створені в період з 2009 по 2016 рік, і скульптури з дерева та бронзи. Це сполучення буде доповнене графікою кінця 1980-х років – серією робіт з натури, що й досі визначає творчий розвиток Кривенка.

Миколу Кривенка іноді називають мінімалістом, перш за все — за кольорову гаму його робіт, спокійну та розбілену, особливо в порівнянні з його соратниками по «Мальовничому заповіднику». Але виставка «Деякі дива» покаже інший аспект творчості митця.

Як зізнається художник, робота з кольором вимагала поступального підходу, тривалий час йому не притаманного. Спочатку Кривенко робив невеликі акварелі, створюючи ескізи майбутніх більших робіт на папері та, врешті решт, — масштабних акрилових картин.

Рисунки та живопис художника перегукуватимуться з серією абстрактних бронзових та дерев’яних скульптур, створення яких представило собою новий виклик.

Виставка «Деякі дива» постає концептуально цілісною, не зважаючи на насиченість експозиції. Особливо зважаючи на інтуїтивний авторський підхід в її вибудовуванні: до робіт, створених в останні роки, художник додав рисунки кінця 1980-х.

Микола Кривенко народився 22 травня 1950 року. Закінчив Республіканську Художню Школу в 1969 р. Закінчив графічний факультет Київського державного художнього інституту в 1978 р. Навчався у Г. Гавриленка. Учасник 1-ї виставки нонконформістів у Києві (1975). Член Спілки художників України. Член творчої групи «Живописний заповідник». Представляв свої роботи на персональних та групових проектах у Мистецькому Арсеналі, Боттега Галереї, Білий простір, Карась Галереї, Українському Домі, НХМУ в Києві; а також в Данії, Німеччині, Норвегії, Фінляндії, Франції.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх