Виставка Михайла Тютюніка «Соляріс»

Виставка Михайла Тютюніка «Соляріс»

20 червня 2019 - 25 червня 2019

facebook

У виставці йдеться про прояв внутрішніх бажань, викликаних ізоляцією і, в основному, незнайомим середовищем. Завдяки використанню форми і кольору, митець заглиблюється в інтроспективний автопортрет, зображений через казкові мурали.

Відфільтровані через об’єктив самопізнання, ці картини є реакцією на речі, які не завжди йдуть за планом, змушуючи себе заглиблюватись всередину у пошуках сенсу.

Михайло Тютюнік — художник, мураліст, вуличний художник та ілюстратор, народжений в Україні, що живе і працює в Брукліні, Нью-Йорк. Випускник інституту Пратт, він займається мистецтвом протягом свого життя і підкорює Нью-Йоркську арт-сцену. Його мурали прикрашають стіни у Філадельфії, Вашингтоні, Майамі та Мексиці, а його картини та ілюстрації продаються по всьому світу.

В даний час Михайло Тютюнік проводить декілька проектів в Україні як грантоотримувач Фулбрайта, а також у співпраці з Інститутом проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України у Києві.

Будучи прекрасним художником і монументалістом з більш ніж 12-річним досвідом створення громадського мистецтва у Сполучених Штатах та за кордоном, Міхаїл через свій грант Фулбрайта приніс свій досвід і культурні знання своє рідне місто — в Київ.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх