Виставка Матвія Вайсберга і Пінхаса Фішеля «Ostinato»

Виставка Матвія Вайсберга і Пінхаса Фішеля «Ostinato»

28 травня 2019 - 09 червня 2019

Арт-простір «White World» (вул. Пушкінська, 21)

facebook

Виставка «Ostinato» – це зустріч двох художників, для яких тема людяності в мистецтві є головною. Матвій Вайсберг представляє графічні цикли «Слабкий антропний принцип» і «Дороги».

Великий цикл «Слабкий антропний принцип» був розпочатий ще в 2004 році. Його роботи визначають художника як спостерігача Всесвіту. В даному випадку вони присвячені прощанню автора з небом за вікном майстерні та з видом, який ось-ось буде закритий висотними домами.

Серія «Дороги» – це спостереження автора під час подорожей за видами з вікна потяга або автобуса. Раніше художники, що працюють з історичним класичним пейзажем, просто вибирали статичну точку зору. Вид картинки, що постійно змінюється, був їм недоступний.

Пінхас Фішель представлений роботами з серій «Ктуби» і «Пристрасті навколо єдинорога», виконаних в техніці paper cut.

Ктубою іудеї називають ритуальний шлюбний договір. Серія «Ктуби» стала результатом багаторічного вивчення художником єврейських артефактів. Прагнення природи утримати людину, що втратила істинність, від самознищення – центральний сюжет «Пристрастей навколо єдинорога».

Авторська мотивація до створення обох серій знаходиться в області досліджень нових образних можливостей paper cut (вирізної картини), таких як: ілюзія симетрії, ілюзія відсутності симетрії і ефект подвійного враження. Ряд представлених творів натхнені традицією розпису клавесинів 16-18 століть.

Відкриття виставки відбудеться 28 травня о 19:00

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх