Виставка Марії Прошковської «Посттравматичний (Herbarium)»

Виставка Марії Прошковської «Посттравматичний (Herbarium)»

01 жовтня 2018 - 20 жовтня 2018

Shcherbenko Art Centre (вул. Михайлівська, 22в)

facebook

Вартість

Вхід вільний

На виставці Марії Прошковської «Посттравматичний (Herbarium)» буде експоновано рослинні композиції, зібрані мисткинею у забрудненому внаслідок аварії на ЧАЕС 1986 року селі Страхолісся, населення якого не було евакуйоване. Також глядачі побачать відео і фотографії, відзняті на цій території у співпраці з фотографом Віталієм Очеретяним та оператором Свєтою Діодною-Дудяк.

Проект присвячений вивченню взаємозв’язку між людиною та довкіллям у посттравматичний період. Художниця спостерігає за рослинними спільнотами в умовах сильного радіаційного забруднення. Процес занурення в несприятливе середовище трансформує її особистий страх та дає поштовх до переосмислення і пошуку нових можливостей для зростання та розвитку.

Відновлення через деструкцію, або посттравматичне зростання – основна тема виставки. Вона формує питання про те, де знаходиться точка зламу нашої особистої межі (чи є вона) і чи існує руйнація такої сили, аби зробити подальший прогрес неможливим?

Відкриття – 1 жовтня 2018, 19:00.

Марія Прошковська – київська художниця, фіналістка та володарка спеціальної премії конкурсу молодих українських художників МУХі 2017. У своїх роботах художниця звертається до проблем сексуалізації жіночого тіла, впливу часу на людину і питань самоідентифікації особистості. Живе та працює в Києві.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх