Виставка Маріанни Абрамової «Горизонти»

Виставка Маріанни Абрамової «Горизонти»

22 січня 2019 - 07 лютого 2019

Галерея «Триптих» (Андріївський узвіз, 34)

facebook

Виставка присвячена парадоксам і протиріччям, якими наповнене життя сучасної людини. Лінія горизонту виступає формальним і символічним роздільником між небом і землею, мрією і реальністю, свободою і неволею, особистим і суспільним, минулим і майбутнім.

Жорсткий орнаментальний стиль письма, різкі контрасти і прості форми — образотворчі прийоми, за допомогою яких Маріанна Абрамова відображає стан сучасного суспільства, в якому зникли нюанси, в якому багато нервів оголилися, багато проблем трактуються занадто однозначно, а агресія і нові конфлікти стимулюють тенденцію до різкого і безапеляційного поділу на «своїх» і «чужих».

Презентація виставки відбудеться о 19.00 в четвер 24 січня 2019 року.

Маріанна Абрамова — сучасна художниця, кураторка низки міжнародних арт-проектів, в яких щорічно беруть участь художники різних країн світу, арт-директорка Культурного центру «ArtLine». Член Національної Спілки художників України, Національної Спілки журналістів України, Асоціації художників Центральної Греції (VAACG). Постійна учасниця національних і міжнародних виставок, арт-проектів і симпозіумів в країнах Європи, Азії та Африки.

Роботи Маріанни Абрамової знаходяться у фонді Музею Марка Шагала (Вітебськ), державних і приватних колекціях України, Словаччини, Італії, Чехії, Лівану, Польщі, Росії, Швейцарії, Румунії, Туреччини, Австрії, Франції, Греції, Єгипту, Йорданії та ін. країн.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх