Виставка Левка Скопа «Різне»

Виставка Левка Скопа «Різне»

27 квітня 2018 - 22 травня 2018

facebook

Проект Левка Скопа «Різне» – розповідь про художника, про кожного з глядачів, які стають співавторами. Сакральне і профанне, статичне та кінетичне, візуальне й аудіальне через синтез говорять про людину, як «метафізичного кентавра» – сполучення Небесного й земного. Це одна з форм розповіді про те, що словами складно описати. Адже, сприйняття та семантика через слова часто ускладнюють порозуміння.

Чергове відкриття людського простору, де середовище свободи постійно нівелюється, а відчуження і самотність стали базовими характеристиками. Ескапізм і детальна розбудова власної архітектури міфів, де стихії отримують персоніфікації, а повноцінними героями стають предмети матеріальної культури. Людина перебуває у тривалому очікуванні; середовище з елементами абсурдистської деконструкції; персонажі, яким вдається переформатувати часопростір згідно особистісних потреб; варіативні розповіді про музику, що пронизує середовище, а руки, через які вона приходить, здійснюють деміургічний акт.

Є роботи, у присутності яких тиша набуває особливого звучання, оскільки дозволяє прийти у роботу без зайвих різноускладнених вербальних конструкцій. Історія про перших людей і їх мільйонних нащадків, котрі залишились, втрачають й знаходять себе і своїх на дорозі додому. Для когось – звучить як Сільвія Плат, а для когось це марктвенівський напис на могилі Єви: «Де була вона, – був Рай».

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх