Виставка Лесі Хоменко «Перспективна»

Виставка Лесі Хоменко «Перспективна»

23 червня 2018 - 30 вересня 2018

PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)

facebook

Дослідницька платформа PinchukArtCentre представляє персональний проект Лесі Хоменко «Перспективна».

Виставка розповідає про перспективні викривлення, які виникають у певній точці спостереження. В даному випадку ця точка – майстерня художниці, яка знаходиться на колишній вулиці Перспективній в Києві, і перенесена до інституції – на територію публічності.

У цій роботі Хоменко переносить точку спостереження з приватного в публічне (відповідно політичне) поле, з периферії в центр і делегує об’єкту властивості суб’єкта. Продовжуючи осмислювати і відчувати можливості живопису – основного медіума, з яким вона працює протягом всієї своєї практики – Хоменко в цьому проекті привертає увагу до неможливості бачити без спотворень.

Кураторка виставки – Ксения Малых.

Леся Хоменко народилась в м. Києві, Україна. В 2004 закінчила Національну Академію Образотворчого Мистецтва та Архітектури. З 2004 р. співзасновниця і учасниця групи Р.Е.П., а з 2008 р. – кураторського об’єднання Худрада. Її роботи були показані у персональних і групових виставках, зокрема в основному проекті першої Київської бієнале сучасного мистецтва Arsenale 2012, в основному проекті київської бієнале Школа Києва 2015, в НХМУ, Київ, MUMOK, Відень, White Box Gallery, Нью-Йорк, галерея Захента, Варшава. В 2005 та 2006 роках була резиденткою Центру сучасного мистецтва при НАУКМА. Фіналістка Премії PinchukArtСentre та Future Generation Art Prize (2009, 2011 та 2013) та Премії Каземира Малевича (2012, 2016). Живе і працює в Києві. З 2015 року викладає курс сучасного мистецтва в KAMA (Kyiv Media Art Academy).

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх