Виставка Лени Шарашидзе «Reflectіon»

Виставка Лени Шарашидзе «Reflectіon»

05 березня 2019 - 17 березня 2019

Gallery 83 (вул. Тарасівська, 3а)

facebook

У межах виставки Лени Шарашидзе «Reflectіon» будуть представлені живопис, графіка, експериментальні текстильні роботи. Reflectіon – це віддзеркалення життя в культурі й життя взагалі. Увібрати події і враження, надихнутися ними і, як результат, – принести данину красі, яка наповнює кожний день бажанням бути залученим до нескінченного творчого процесу.

«Що буде, якщо віддатися у владу підсвідомості, інтуїції, спонтанних мислеформ і колірних підказок?
Що буде, якщо потрапити під чари творчості великого Майстра й постійно зізнаватися йому в коханні через товщу часу?
Що буде, якщо таке буденне, звично очікуване явище природи як Дощ, укласти в алгоритм і наповнити його поезією акварелі?
– Буде Незвичайне, буде зустріч з Матісом, буде Дощ на папері…
Що буде, якщо зайти до Галереї 83 цього березня?
-Моя виставка. «Reflection». Щиро запрошую»!

Ще Ріхард Вагнер свого часу казав: «Будь-яке мистецтво, яке досягло власної межі, має простягнути руку іншому — спорідненому мистецтву». Лена – багатогранна особистість, яка реалізує себе як музикантка, художниця, кураторка. ЇЇ роботи більшою мірою виконані в чистих спектральних кольорах. На перший погляд мистецтво Лени є безпредметним живописом, декоративною абстракцією. Але вже за хвилину стає зрозуміло, що вона пише складні партитури для фортепіано на полотнах, де звуку відповідає колір, де тональності і модуляції є ніби візуальною рефлексією її музики.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх