Виставка Лани Кауфман «Місця сили»

Виставка Лани Кауфман «Місця сили»

25 вересня 2018 - 08 жовтня 2018

facebook

Перша ретроспективна виставка творів талановитої української художниці Лани Кауфман, яка через мистецтво живопису прагне донести до людей загадковий містичний світ так званих «Місць сили», розкиданих по різних куточках планети, але об’єднаних єдиним духовним началом всесвіту.

Виставка складається з окремих тематичних блоків, створюючи єдину композицію, до якої увійшли понад тридцять творів живопису, сповнених розмаїттям образів та сюжетів, величних краєвидів, від невеличких ескізів до 2-метрових полотен.

Художниця пише картини в імпресіоністичній манері, але часто експериментує й не боїться змінювати стиль. Серед робіт: декоративні полотна і композиції, виконані в техніці олійної монотипії, олійного живопису, в різноманітних змішаних техніках, з використанням різних матеріалів, таких як: олія, акрил, пастель, графіт, акварель, туш.

Лана Кауфман – сучасна українська художниця, живописець, мистецтвознавець. Народилася в 1982 році в Узбекистані. У дитинстві відвідувала художню школу в м. Карші. У 1993 році переїхала в Україну. У 2017 році закінчила Національну Академію Керівних Кадрів Культури і Мистецтв, отримавши ступінь магістра за спеціальністю образотворче Мистецтво. Картини автора експонуються в різних музеях і на заходах, а також знаходяться в приватних колекціях Америки, України та інших країн.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх