Виставка «Киев – родина, звучавшая во сне»

Виставка «Киев – родина, звучавшая во сне»

17 травня 2018 - 17 червня 2018

Цей творчій проект присвячено любові до рідних місць, до Києва зокрема. Роботи з музейної колекції об’єднані з роботами Лариси Пуханової та Вадима Жуковського. Виставка про улюблене місто, почуття, історичний пласт традицій, минуле, сьогодення й майбутнє.

Вадим Жуковський закінчив у 1989 р. республіканську художню школу ім. Т. Г. Шевченка, а у 1999 р. – Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури у м. Києві. На його рахунку 10 персональних та 30 спільних виставок.

Скульптора Вадима граціозно пластична, відтворює настрій, емоції, рух. Філософське осмислення дійсності, різноманітність способів і форм буття, світ свідомості і природи, внутрішнє і зовнішнє – все це закладено у символізмі образів майстра, що скрупульозно працює з бронзою, мармуром, деревом, каменем.

Твори Лариси Пуханової називають містичними і загадковими. Місто і особистість, архітектурні нюанси, деяка
незавершеність дозволяють глядачу осмислювати картини, занурюючись в таємницю її творчості.

Лариса у 1977 році закінчила республіканську художню школу ім. Т. Г. Шевченка, у 1983 р. – Київській державний художній інститут. З 1990 р. членкиня Спілки художників України. На її рахунку кілька десятків виставок. Дванадцять робіт художниці знаходяться в Національному художньому музеї України.

Любов до до рідних місць і красеня Києва демонструють також роботи з музейної колекції Любові Рапопорт, Олени Агамян, Зої Орлової, Євгена Волобуєва, Андрія Блудова, Миколи Глущенка, Абрама Маневича, Ганни Криволап, Едуарда Бельського, Валентина Реунова…

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх