Виставка Курта Кайндля «Невідомі європейці»

Виставка Курта Кайндля «Невідомі європейці»

14 листопада 2018 - 28 листопада 2018

Галерея «Дукат» (вул. Рейтарська, 8б)

facebook

Галерея «Дукат» презентує виставку відомого австрійського фотографа Курта Кайндля, яка проходитиме під патронатом Австрійського культурного форуму.

В експозиції буде представлено знімки, що відображають життя зникомих народів Європи — сефардів, отшейських німців, арберешів, сорбів, арумунів та ромів. За словами автора, на ментальній карті світу розкидані білі плями — регіони, які залишаються terra incognita, і одна з найбільших помилок нашого часу — це твердження, що Європа вже відкрита.

Проект «Невідомі європейці» було започатковано понад двадцять років тому письменником Карлом-Маркусом Ґаусом і фотографом Куртом Кайндлем. Впродовж 12 років вони мандрували Європою, вивчаючи побут і культурні традиції тих національних меншин, які борються за своє виживання. Метою авторів було на власні очі побачити світ європейських громад, які не змінилися під впливом Європейського Союзу, зазирнути до історії народів, про яких ми мало що знаємо.

Курт Кайндль народився 1954 року в Ґмунді (Австрія). Освіту здобув у Зальцбурзі, паралельно штудіював мистецтво фотографії. З 1975 р. експонує свої фотороботи на виставках по всьому світу. Співзасновник галереї «Фотохоф» (1981). Співпрацює з видавництвом «Отто Мюллер». Працює як фотограф і вільний медіа-науковець.

Карл-Маркус Ґаус народився 1954 року в Зальцбурґу. Автор численних книжок, присвячених історії та сьогоденню малих європейських народів і національних меншин. Видавець журналу «Література і критика». Лауреат численних премій, серед яких премія Віленіці, премія в царині культури імені Ґеорґа Дегіо, премія імені Йоганна Генріха Мерка та ін.

Відкриття виставки: 14 листопада о 19:00

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх