Виставка Крістіни Ярош і Анни Ходькової «Обережно, просто так»

Виставка Крістіни Ярош і Анни Ходькової «Обережно, просто так»

18 січня 2018 - 26 лютого 2018, 19:00

Dymchuk Gallery (вул. Ярославська, 21)

facebook

Виставка графіки молодих українських художниць Крістіни Ярош і Анни Ходькової, які працюють разом як Etching Room #1. На виставці будуть представлені як індивідуальні роботи двох авторок, так і спільні, а також низка знайдених об`єктів, які стали прототипами чи надихнули на створення графічних робіт.

В цьому проекті Ярош і Ходькова досліджують публічний простір міста, з якого за допомогою точності, нюансовості та контрастності графіки виділяють окремі елементи, чи це будівля, чи натовп людей чи емалева табличка часів СРСР.

Тим не менш, ця здавалось би медично проведена операція вичленування окремих об’єктів не приводить до того, що графіка стає безжиттєвою та відстороненою, навпаки – в ній проявляється внутрішнє життя зображуваних об`єктів. Часто порожній простір заповнюється написами чи дрібними елементами, фігурами. А всі разом вони створюють гармонічний простір графічного аркуша.

Переплетення вигаданого і справжнього світів як художній засіб характеризує практику Ярош і Ходькової, і проект «Обережно, просто так» – не виняток, назва якого апелює до численних останків минулих епох, в першу чергу радянської.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх