Виставка «Козацька Покрова»

Виставка «Козацька Покрова»

14 жовтня 2017 - 15 січня 2018

facebook

На виставці експонуватиметься рідкісне зібрання старовинної козацької зброї та раритетів. Найдавніші артефакти – ровесники заснування Запорозької Січі. Музей представить 40 зразків холодної зброї: шаблі, ятагани, ножі, кинджали, наконечники списів, шестопери, перначі і навіть гармату кінця ХVI століття. Крім предметів амуніції, відвідувачам покажуть персні-печатки козацької старшини, мазепинські дзвони та навіть реконструйований герб Петра Могили

«Козацька Покрова» – це міжмузейний проект Національного заповідника «Софія Київська» та Feldman Family Museum. Експонати з фондів Заповідника та колекції громадського діяча, мецената і колекціонера Олександра Фельдмана – це реліквії козацької доби та зброя, яку віками тримали в руках українські воїни, здобуваючи нашу свободу.

Назва проекту говорить сама за себе. Споконвіку козаки вважали святу Покрову своєю заступницею. Виставка присвячена всім українським воїнам, які в різний час робили спільну справу.

Виставка діятиме у виставкових залах галереї «Хлібня».

У рамках проекту будуть проводити різноманітні заходи: лекції, майстер-класи, кінопокази, дискусії, а також тематичні екскурсії.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх