Виставка-конкурс «Крафторій-2018»

Виставка-конкурс «Крафторій-2018»

05 листопада 2018 - 25 листопада 2018

Центр Української Культури та Мистецтва (вул. Хорива, 19в)

Виставка-конкурс «Крафторій-2018» – унікальний проект, що представить на широкий загал мистецтво сучасної української витинанки.

До експозиції увійшли роботи митців з різних регіонів України (Київ, Львів, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ніжин), що використовують техніку витинанки. Це різнопланові твори, що показують розмаїття сучасних вирішень витинанки: від традиційних симетричних творів в стилі народного примітивізму, до сучасних робіт.

Окрім цього, в позаконкурсному форматі представлені роботи засновників творчого об’єднання «Hota Ruta» Марини Ващенко та Іллі Нестерова.

Перед учасниками виставки-конкурсу був вільний вибір тематики, стилістики, колориту. Розглядалась власне витинанка та експериментальні пошуки з менш відомою технікою «вириванки».

Серед відібраних робіт – твори різних за віком та за досвідом художників. Поміж представлених на конкурс витинанок, в одних відчувається досвід авторів у галузі монументально-декоративного розпису та книжкової ілюстрації, інші тяжіють до народної стилістики, присутній вплив давніх наївних витинанок.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх