Виставка Kinder Album «Не для розголосу: секретно і цілком таємно»

Виставка Kinder Album «Не для розголосу: секретно і цілком таємно»

11 жовтня 2018 - 11 листопада 2018

Voloshyn Gallery (вул. Терещенківська, 13)

facebook

У своєму новому проекті Kinder Album створює альтернативну хроніку подій, правдивість яких є загадкою, запропонованою глядачеві для міркування. При вході до виставки є перелік всіх персонажів, зображених на картинах: Володимир Набоков, Джером Селінджер, Мерлін Монро, Інгмар Бергман та інші.

Цей реєстр-підказка лише може допомогти розпізнати знаменитих постатей. Але така підказка – непевна. Серед «очевидних» героїв чимало і таких, яких розпізнати сторонньому неможлив – вони можуть бути вигаданими художницею.

Персонажів-знаменитостей зображено у дивних чи неочікуваних ситуаціях, достовірність яких також є сумнівною. Ці ситуації могли бути реальними, але з’ясувати, наскільки вони правдиві, та де авторка про них почула і чи не домислила щось, здається неможливим.

Цей архів цікавих, але недостовірних історій, що їх створює Kinder Album, є такою собі саморобною версію жовтої преси: саме обіцянка чогось секретного і таємничого робить запропоновані нею історії цікавими для глядача.

Малюнки доповнює ряд мініатюрних скульптур завбільшки із чашку для чаю. Сюжети стосуються або вбивства, або самовбивства персонажів, провокативні подробиці життя яких висвітлюють малюнки. Але і тут для глядача так і лишатиметься питанням, чи всі «неочевидні» персонажі є відомими і чи всі вони потенційно можуть бути розпізнані.

Kinder Album народилась у 1982 році. Вперше прикметні стилізацією під дитячу манеру виконання роботи художниці з’явились під псевдонімом Kinder Album у соціальній мережі Facebook у 2012 році. З тих пір мисткиня веде активну виставкову діяльність. Kinder Album працює з різними медіа: живописом, графікою, фотографією, інсталяцією, стріт-артом та відео-артом. У 2015 році Kinder Album було номіновано на премію PinchukArtPrize, у 2017 році авторка стала переможцем Другого відкритого конкурсу для молодих українських художників OPEN CALL 2017, організатором якого була Dymchuck Gallery. Роботи художниці експонувались у Лондоні, Празі, Парижі, Любліні, Копенгагені та ін. Нині авторка живе та працює у Львові, Україна.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх