Виставка Каті Дудник «Незвичайні історії малюків і маляток»

Виставка Каті Дудник «Незвичайні історії малюків і маляток»

30 березня 2019 - 24 травня 2019

Арт-галерея «Мануфактура» (с. Ходосівка, Новообухівське шосе, 2)

На виставці Ви поринете у казковий світ пригод, найдивовижніших снів та мрій разом із героями картин художниці та ілюстраторки Каті Дудник. Мисткиня характеризує власний живописний стиль як «казковий реалізм». В її роботах атмосфера казки переплетена зі справжнім світом, прописаним в яскравій реалістичній манері.

Сюжети для своїх художніх творів живописець знаходить у повсякденному житті. А серед зворушливих персонажів її картин кожен обов’язково побачить себе або свої знайомих. Тому шанувальники таланту Каті як діти, так і дорослі.  

Катя Дудник народилась у 1982 році в місті Ізмаїл, Україна. Її першим вчителем був тато, а надихала мама. Початкову художню освіту мисткиня отримала в Державній середній художній школі ім. Т.Г. Шевченко, а вищу – в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури, на факультеті образотворчого мистецтва.

Катя Дудник – Член Ізмаїльської Спілки Художників і молодіжного об’єднання Національної спілки художників України. У 2010 році увійшла до «Єдиного художнього рейтингу». В ньому зазначені митці, які формують світову художню спадщину 19 – 21 століть.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх