Виставка Катерини Ніколенко «Образи»

Виставка Катерини Ніколенко «Образи»

20 червня 2019 - 11 липня 2019

Дім освіти та культури «Майстер Клас» (вул. Богдана Хмельницкого, 57б)

facebook

На виставці Катерини Ніколенко «Образи» представлено близько 27 робіт, деякі з них писалися 9 місяців. Картинам характерний деталізований і барвистий орнаментальний підхід, який створює вражаючі образи. Катерина Ніколенко є Клієнткою Центру медико-соціальної реабілітації.

Про художницю: народилася 10 червня 1990 року в Києві. У старших класах відвідувала уроки рисунку і живописом у Трубнікова Аркадія Михайловича.

У 2007 році вступила до Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Бойчука. Спеціальність – монументально-декоративний живопис. Особливу увагу приділяла предмету «Композиція».

Після закінчення інституту бере участь в різних конкурсах, всеукраїнських та багатьох інших. У 2016 році на запрошення художника і мецената Івана Стоянова їздила на пленер до Болгарії.

Роботи Катерини Ніколенко зачіпають філософські теми і пов’язані з символичністю, в них відображаються стосунки між людьми – один з одним, з природою, з різними процесами і подіями. Художниця довго виношує ідеї для своїх творів, обмірковує їх, а потім переносить на папір або полотно.

В даний час Катерина Ніколенко живе і працює в Києві.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх