Виставка Катерини Кудрявцевої «Пелюстки»

Виставка Катерини Кудрявцевої «Пелюстки»

25 травня 2019 - 26 липня 2019

Арт-галерея «Мануфактура» (с. Ходосівка, Новообухівське шосе, 2)

facebook

Експозиція знайомить глядача із «квітковою лінією» у творчості художниці. За допомогою пензля мисткиня наче зупиняє час та фіксує чарівну мить цвітіння. У кожному творі відчувається маленька особиста історія авторки.

Географія квіткових мотивів охоплює відстань від Києва і до Китаю. Протягом 2010 – 2011 року художниця викладала образотворче мистецтво у коледжі м. Сучжоу (КНР).

Катерина Кудрявцева надає перевагу роботі з натурою. Вона визнає: процес створення живописного образу хоча і підпорядковується візуальним закономірностям, але не існує правил, як зробити його живим. Створюючи образ, мисткиня довіряє інтуїції.

Катерина Кудрявцева – випускниця Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (м. Київ), членкиня НСХУ, кандидатка мистецтвознавства, призерка численних Всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсів, учасниця багатьох персональних виставок та колективних проектів, в тому числі у Польщі, Греції, Китаї та США. ЇЇ роботи зберігаються у фондах НАОМА, Дирекції художніх виставок країни НСХУ, приватних колекціях в Україні, Росії, Польщі, Німеччині, Греції, США, Китаї.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх