Виставка Катерини і Тетяни Очередько «Різні та схожі»

Виставка Катерини і Тетяни Очередько «Різні та схожі»

21 червня 2018 - 11 липня 2018

Educatorium (вул. Рейтарська, 8б)

facebook

Виставка графіки – офорт, ліногравюра, монотипія. 10 років, 4 серії, 3 зали, більш ніж 60 робіт. 10 років пошуків, вражень, спроб та висновків. Кожна подорож, шлях, зупинка наче нова грань в мозаїці творчого життя.

Чи залишаємося ми схожими, зростаючи та працюючи разом?
Що саме відрізняє та об’єднує нас в контексті творчості?

Виставка «Різні та схожі» складається з естампів та презентує різноманітні техніки друкованої графіки – офорт, ліногравюру, монотипію. Роботи, створені протягом 10 років, представлені у трьох залах та об’єднані у чотири серії:

«Прогулянка Києвом»
Серія робіт Катерини та Тетяни, в яких Київ постає містом в якому затишно та спокійно, де поволі протікає життя, де насолоджуєшся кожною хвилиною. Зараз, багато зображених будинків вже перебудовано або знищено. Тож, це вже історія.

«Трансформація простору»
Серія робіт Тетяни, що створені на основі вражень отриманих під час подорожей Європою.

«Код»
Серія робіт Тетяни Очередько де вона досліджувала відчуття сучасного мешканця мегаполіса, що його наповнює, надихає на дію, з чого складається його ментальний код. Людина живе в соціумі, є його невід’ємною частиною. І пізнаючи себе, через взаємодію з іншими, формує своє світобачення – код свого світу.
4«Games»
В ліногравюрах Катерини, постає питання щирості та усвідомленості почуттів. Адже подвійність проявів, гра, чужі ролі, віддаляють від гармонії. Тож, що це за гра? Чи помічають її? Чи потрібна вона?
Особливу роль відіграє лінія, її пластика, сила, рух. Вона неначе делікатний ланцюжок, що поєднує простір глядача з емоційним світом автора, одночасно запрошуючи до діалогу.

Два художника, два життя, але одне захоплення – графіка.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх