Виставка «Каліграфічні експерименти сестер Лопухіних»

Виставка «Каліграфічні експерименти сестер Лопухіних»

17 травня 2019 - 17 червня 2019

facebook

«Каліграфічні експерименти сестер Лопухіних» — це перша персональна виставка робіт сестер Вікторії і Віталіни Лопухіних, що відображає сучасний погляд на історичні почерки, підкреслюючи, наскільки вишуканим і модерним може бути рукописне письмо.

За концепцією виставка буде поділена на два зали.

Основна ідея першого залу — показати різноманітні техніки каліграфії. Літери в техніці «мозаїка» — експериментальні проекти, що по-сучасному переосмислюють історичну спадщину (зокрема, мозаїки Софійського собору).

Другий зал розповість про спадщину українських художників ХХ століття, основоположників українського графічного дизайну, орнаменти і графіка букв яких витікає з графіки історичних староукраїнських книг (рукописних і друкованих), а також української геральдичної традиції.

Сестри Лопухіни активні учасниці українських і закордонних виставок та фестивалів, займаються розписом стін та оформленням просторів для фестивалів, також роботи сестер публікувались в закордонних книгах та журналах Hand to Type (Німеччина), The complete guide to hand lettering (США), «Sandu Publishing» (Китай).

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх