Виставка Ірини Федоренко «Faces»

Виставка Ірини Федоренко «Faces»

21 грудня 2018 - 01 січня 2019

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

facebook

Персональна виставка художниці Ірини Федоренко «Faces» – це яскраве відображення різних людей, образів та настроїв. На портретах у виконанні мисткині фігурують як впізнавані особистості – Енді Воргол, Джонні Депп, Святослав Вакарчук, Валерій Харчишин, Володимир Кличко, – так і зовсім випадкові, невідомі, але не менш цікаві персонажі. Серед портретів відомих особистостей в експозиції представлений автопортрет художниці.

«Не наслідуй, твори сама» – творчий слоган Ірини Федоренко. І дійсно, художниця працює в абсолютно різних стилях, жанрах і техніках, перебуваючи у стані перманентного пошуку та експериментів.

У своїй творчості Ірина Федоренко приділяє особливу увагу портретам, оскільки дуже любить малювати очі. За словами художниці, глибокий погляд деяких людей є нескінченним джерелом натхнення для неї. Зображення облич та очей якнайкраще передають особливості натури та внутрішній світ персонажа, його почуття та емоції.

ІРИНА ФЕДОРЕНКО (SEMIRA) – сучасна українська художниця. Народилася у Маріуполі, живе та працює в Києві. Є учасницею багатьох колективних виставок живопису в художніх галереях і музеях України, країн СНД та Європи.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх