Виставка Ірини Акімової «Просто літо!»

Виставка Ірини Акімової «Просто літо!»

04 червня 2019 - 18 червня 2019

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

Виставка київської художниці Ірини Акімової «Просто літо!» запрошує глядача у світ яскравих кольорів і експресії, насичений сонцем і тонкою романтикою справжнього літнього настрою. Динамізм квіткових композицій, казковий профіль тіней дерев – все це частини авторської розповіді про чудову пору року, сповнену свіжістю і надіями та сподіваннями на маленькі дива.

На виставці будуть представлені роботи у різних жанрах: живопис, арт-інсталяції, а також спеціальний фотопроект, який Ірина Акімова підготувала разом із відомим українським фотографом Сергієм Тумасовим. Прості сюжети з повсякденного життя трансформуються у барвисту мозаїку образів, що переростають у відчуття радості від можливості жити в цьому світі і насолоджуватися ним, незважаючи на всі його проблеми і протиріччя.

Ірина Акімова – українська художниця, представниця сучасного фігуративного мистецтва. Народилася у Харкові, живе і працює в Києві. Брала участь у колективних виставках живопису в художніх галереях і музеях України та за кордоном. Проект «Просто літо!» є п’ятою персональною виставкою художниці. Її роботи знаходяться в приватних колекціях українських та європейських колекціонерів. У 2016 році Ірина Акімова заснувала та очолила громадську організацію «Українська асоціація жіночих досліджень у мистецтві».

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх