Виставка «Інтерактивний майданчик»

Виставка «Інтерактивний майданчик»

18 жовтня 2018 - 16 грудня 2018

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ спільно з Centrum Sztuki WRO / WRO Art Center (Вроцлав) вперше у Києві презентують виставку для дітей та дорослих — «Інтерактивний майданчик». Виставка, створена командою WRO у 2008, мандрує світом і відзначає цього року десяту річницю: за цей час її відвідали понад триста тисяч людей на трьох континентах

«Інтерактивний майданчик» — незвичайна виставка. Це місце, де мистецтво переплелося з новітніми технологіями. Дитина тут може робити все: галасувати, стрибати, торкатися предметів, експериментувати та вигадувати власні розваги, створюючи нові арт-об’єкти та навчаючись у грі.

Виставка складається з п’ятьох інтерактивних інсталяцій, кожна з яких реагує на рух, голос, доторки дитини в реальному часі. Серед них величезний музичний інструмент, на якому можна грати всіма частинами тіла, пристрій для малювання світлом, а також машина, що поєднує тактильні відчуття з візуальними.

Окрім цього, на відвідувачів чекає спеціальна лаунж-зона з кінотеатром, де можна переглянути класичні польські мультфільми 1960-70-х років та хіти української анімації.

Паралельна програма виставки складатиметься з шести освітніх заходів, спікери яких розкажуть про актуальні мистецькі практики та методики альтернативної освіти в Україні:

27 жовтня. Воркшоп 3D друк: створи сам
10 листопада. Воркшоп Життя як проект: гра з часом
14 листопада. Шоукейс Навчання як гра
1 грудня. Artist talk Ігри районів та політики постіндустріальних міст
16 грудня. Воркшоп Анімуймо разом

Мітки: ,

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх