Виставка Іляни Ротар-Романчак «Барви»

Виставка Іляни Ротар-Романчак «Барви»

16 вересня 2018 - 16 листопада 2018

Арт-галерея «Мануфактура» (с. Ходосівка, Новообухівське шосе, 2)

facebook

Виставка Іляни Ротар-Романчак «Барви» виражає значення кольору в роботі художниці. До експозиції увійдуть абстрактні композиції, а також флористичні натюрморти і пейзажі. Зображуючи природу, мисткиня звертається до глядача, даючи волю його уяві в довершенні художнього образу.

Іляна Ротар-Романчак – дочка відомого українського художника Анатолія Ротаря. Батько з дитинства був для неї прикладом для наслідування. Його роботи певним чином вплинули на творчість Іляни. Крім того, понад 5 років тонкощі образотворчого мистецтва художниця опановувала в майстерні художника Михайла Ряснянського.

Іляна Ротар-Романчак – самодостатня художниця зі своїм власним стилем, технікою і сприйняттям навколишнього світу. Основа її живопису – робота з кольором і його поєднаннями. Яскраві полотна автора сповнені експресії та динаміки. Іляна надає перевагу використанню в своїх творіннях чистих кольорів, досягаючи, в такий спосіб, максимального емоційного впливу на глядача.

Завдяки освіті дизайнера, художниці властиве особливе відчуття і баченням простору. Її роботи гармонійно доповнюють і прикрашають будь-який інтер’єр.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх