Виставка Ігоря Несміянова «Наш клас. Сценографія. Живопис»

Виставка Ігоря Несміянова «Наш клас. Сценографія. Живопис»

15 лютого 2019 - 31 березня 2019

facebook

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України відкриває у своїх залах персональну експозицію творів одного з корифеїв сучасної української сценографії Ігоря Несміянова.

Виставки театральних художників-сценографів нечасто зустрічаються серед афіш мистецького життя, так як специфіка роботи театральних художників передбачає те, що її результатом є сама театральна вистава, над якою художник працює у співавторстві з великим творчим колективом. І тим більш видатною і цікавою є виставка робіт митця, що об’єднав бурхливий світ театру та самостійний пошук гармонії світу у майстерні художника-живописця.

Створивши на початок 90-х років більше 50 робіт у театрі, маючи відомість і повагу як художник –сценограф, Ігор Несміянов полишає свою успішну роботу у театрі, у наступні майже тридцять років створює власний естетично-концептуальний всесвіт, свій власний театр, що живе на його картинах.

Коли минув цей період пошуків та роздумів, Ігор Несміянов повернувся до театрального мистецтва, озброєний ще більш нестандартним та яскравим баченням життя, мистецтва, людства – яке втілюється у його концептуальних сценографічних рішеннях, що можна сприймати як глибокі філософські етюди, які лише базуються на коротких ремарках авторів текстів.

Наразі митець продовжує поєднувати живописну практику зі сценографічною роботою, продовжує створювати нові театральні виміри, вражаючи глибиною філософського бачення п’єс та небанальністю творчих рішень. Обидві сторони таланту Ігоря Несміянова гармонійно доповнюють одна одну, взаємно збагачують.

Iгор Несмiянов народився в 1949 році
1971-1977рр. — навчався в Київському державному художньому інституту (зараз Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури), на театральному відділенні живописного факультету, майстерня Даніїла Лідера
1980-1991 — викладач кафедри композиції Київського державного художнього інституту
Від 1982 — член Національної спілки художників України
Від 1977 твори експонуються на художніх виставках в Україні та за кордоном
Від 1975 — як сценограф брав участь у постановках понад 80 вистав у різних театрах. Співпрацював з режисерами, зокрема, з Едуардом Митницьким, Володимиром Бегмою, Юрієм Погребничко, Володимиром Салюком, Олексієм Лісовцем, Йонасом Вайткусом, Еліасом Перрігом, Оленою Негреску, Давідом Бабаєвим, Марком Нестантінером, Миколою Карасьовим, Сергієм Перекрестом, Дмитром Морозовим.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх