Виставка «І знову демократія?»

Виставка «І знову демократія?»

23 червня 2018 - 06 січня 2019

PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)

facebook

У PinchukArtCentre відкриється нова міжнародна групова виставка «І знову демократія?».

Представлені художники: Франсіс Аліс, Аллора та Кальсаділья, Олафур Еліассон, Мауріціо Кателан, Зо Леонард, Гошка Макуга, Такаші Муракамі, Сондра Перрі, Паскаль Мартін Таю, Люк Тюйманс, Рейчел Уайтред та Деміен Хьорст.

Демократія постійно трансформується. Вона повинна адаптуватись, оскільки зазнає атак з боку недемократичних моделей керування, які можуть здатися більш успішними та вирішальними. Зміни потрібні, але як захистити головні цінності? Основою демократії є систематичне оновлення влади; відкритість та захист прав меншин – це невід’ємні моменти. Все це сьогодні багатьма ставиться під питання. І саме тому демократія стикається з багатьма загрозами, і зберігання статус-кво – це не варіант, який можна обрати. Це було би передвісником неминучого краху.

Цю виставку можна розглядати як фантазію про те, якою могла би бути демократія, або на що вона ризикує перетворитись. Вона досліджує процес змін, і голосом художника пропонує ідеї та коментарі для дискусії, що лежить у основі майбутнього України, де у 2019 році курс країни визначать президентські та парламентські вибори.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх