Виставка художниці Pazza Pennello «Reality Sexuality»

Виставка художниці Pazza Pennello «Reality Sexuality»

15 листопада 2018 - 28 листопада 2018

Галерея «Триптих» (Андріївський узвіз, 34)

facebook

«Reality Sexuality» — переосмислення «сексуальності» в сучасній популярній культурі від української поп-арт художниці Pazza Pennello.

Pazza Pennello зображує оголене жіноче тіло поруч з персонажами мультфільмів. Візуально контрастні образи доповнюють один одного, стираючи відмінності між цими жанрами. Секс перестав бути ритуалом, супутнім інтелектуальним і духовним відносинам. Сьогодні це така ж проста і нехитра розвага, як і перегляд мультфільмів. Те, що здавалося ризиком для покоління Енді Уорхола, стало нормою для сучасного покоління поп-артистів.

До експозиції увійшли картини, написані маслом на полотні і графіка з іронічним переосмисленням художницею сюжетів обкладинок газети «СПІД-інфо». Експозицію доповнять колекційні колажі художниці з серії «Шик-модерн».

Pazza Pennello – українська поп-арт художниця. Народилась в Одесі, живе і працює в Києві. Починаючи з 2012 року неодноразово представляла персональні проекти і брала участь у групових виставках, а її роботи знаходяться в зібраннях не тільки українських, а й французьких, швейцарських і американських колекціонерів. Pazza Pennello звертається до різних тем і сміливо експериментує з матеріалами.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх