Виставка Григорія Сокиринського «Подорожній альбом: Литва, Латвія, Україна»

Виставка Григорія Сокиринського «Подорожній альбом: Литва, Латвія, Україна»

18 червня 2019 - 29 липня 2019

Галерея «КалитаАртКлуб» (вул. Малопідвальна, 21/8)

facebook

Роботи Г.А. Сокиринського належать до золотого фонду украінської акварелі. Один із найстаріших майстрів акварельного живопису прожив життя, сповнене глибоко поетичного і тонкого живописного бачення світу, яке не залишало митця упродовж всього життєвого і творчого шляху, де б він не перебував – у рідній Білоусівці на Вінниччині, у Криму, на Ризькому узбережжі, мальовничому литовському хуторі або у Києві, де провів майже все своє свідоме життя.

Зачарований світом художник залишив ліричний щоденник, присвячений не лише тому, що він зображував, але й йому самому. Творчий доробок Г.Сокиринського наочно демонструє, як його художня мова збагачується новими засобами, стає гнучкою і вільною, здатною передати не лише форми, а й живий подих природи та тонкі нюанси збуджуваних нею почуттів.

Експозиція виставки складається 25 робіт, це переважно роботи 60-х років – періоду, який сам художник вважав переламним у своїй творчості. Великі цикли акварелей, написаних у Києві, у подорожах до рідної Білоусівки та до Криму, щорічні поїздки до країн Балтії у 60-ті роки, коли його творчість досягла повного розквіту.

У багатьох сенсах те, що зроблено у цих поїздках, – підсумок всього попереднього шляху художника. Гострота вражень від незнайомих місць, незвичної природи і чудових пам’ятників старовини не зникає весь час, поки художник подорожує по містах краін Балтії.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх