Виставка графіки «Український обмін принтами #3»

Виставка графіки «Український обмін принтами #3»

18 грудня 2018 - 23 грудня 2018

Gallery 83 (вул. Тарасівська, 3а)

facebook

ІІІ UPE (Ukrainian Print Exchange) – Третій Український проект по обміну принтами.

У грудні цього року за підтримки київської Галереї 83 пройде виставка робіт-учасників Українського обміну естампами, який відбувся вже втретє. За цей час в ньому взяло участь близько 100 українських та зарубіжних художників-графіків, завдяки чому можна буде побачити зріз сучасних мистецьких ідей.

Суть обміну полягає в тому, що кожний учасник надсилає лімітований тираж з 14 принтів заданого розміру, створених спеціально для обміну. Дозволяється використовувати будь-які відомі класичні техніки станкового друку. Майстерня-організатор обміну, НАПАПЕРІ, залишає 2 естампи для архіву та виставки-продажу, інша частина тиражу способом вибіркового жеребу повертається учасникам. Таким чином, кожний художник по завершенню обміну має у власній колекції роботи своїх колег.

Презентовані кожен власним твором у межах виставки, мистці ніби створюють віртуальний проект, де спільним є лише вид мистецтва – графіка. Автори ведуть боротьбу з матеріалом (металом, каменем, лінолеумом, деревом), який диктує їм свої правила. В одному просторі можна буде побачити і вираження професійних навичок, і відсилки до історії, і претензію на актуальність, і шанобу до власної традиції, і потяг до інтимних переживань.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх