Виставка Георгія Сенченка «Сім видів паніки»

Виставка Георгія Сенченка «Сім видів паніки»

05 липня 2017 - 05 серпня 2017

Shcherbenko Art Centre (вул. Михайлівська, 22в)

Виставка українського художника Георгія Сенченка, який після тривалої перерви повернувся на українську арт-сцену. До експозиції «Сім видів паніки» увійдуть великоформатні графічні роботи в стилістиці нуарного коміксу, а також графіті, що буде створене художником в просторі арт-центру лише на час виставки.

Назва «Сім видів паніки» – саркастична посмішка автора, пародія на позитивізм актуального художнього поля, що послідовно затискає в лещата системи свободу вираження і висловлювання. Щоб вийти із цього стану, художник або вбудовується в поле, або виходить за його межі, або виходить на мета-рівень, об’єктивуючи систему, іронізуючи над нею та її трансформуючи.

Останній варіант – вже перевірений (і логічний) прийом, завдяки якому автор може сміливо дискутувати про низьке, підносячись, і розповідати про своє, запозичуючи чуже.

Георгій Сенченко – легенда українського мистецтва, один із засновників вітчизняного трансавангарду. З 1982 до 1996 року працював разом з Арсеном Савадовим. У 1987 році їх спільна робота «Сум Клеопатри» викликала фурор на ярмарку Fiac в Парижі. Художники першими представляли Україну на таких впливових форумах сучасного мистецтва, як бієнале «Manifesta 1» в Роттердамі та бієнале Santа Fe.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх