Виставка фотографії Michalina Hendrys «Reflection»

Виставка фотографії Michalina Hendrys «Reflection»

13 грудня 2017 - 21 грудня 2017

Pavlovka ArtGallery (вул. Костянтинівська, 73)

facebook

Pavlovka ArtGallery за підтримки Інституту Адама Міцкевича у Варшаві презентує експозицію польського пінхол-фотографа Michalina Hendrys «Reflection», що об’єднує три проекти.

Щоб створити фотографію, Міхаліна Хендріс використовувала мультипінхольну техніку. Вона розробила спеціальну камеру-обскуру і змінні трафарети, які пізніше стали книгою, і точно розподілила отвори таким чином, щоб їх щільність створювала світлі й темні ділянки зображення шляхом їх перехрещення. Проект складається з багатьох прямокутників, кожен з яких являє собою відсканований фотопапір у масштабі 1:1.

Процес створення цієї роботи досить трудомісткий. Треба зробити штампувальні трафарети, розрахувати експозицію, об’єднати фрагменти. За словами автора, він подібний до сходження на гору.

Проект складається з трьох частин:
– фотографія, 110х61 см
– камера з декількома отворами, 20 x 5 x 30 см
– книга з мультіпінхольної матриці, 18 x 24 см, 114 сторінок.

Зимове небо
За допомогою мультипінхол камери Міхаліна Хендріс зробила сімейний портрет. Отвори були влаштовані так, що отримувані зображення створювали окремі сузір’я. Автор фотографувала близьких людей, щоб кожен з них формував власне сузір’я в небі.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх