Виставка фотографій Ольги Степанян «У пошуках утраченого часу»

Виставка фотографій Ольги Степанян «У пошуках утраченого часу»

21 лютого 2019 - 06 березня 2019

Галерея «Триптих» (Андріївський узвіз, 34)

facebook

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє першу в Україні персональну виставку монохромних фотографій Ольги Степанян «У пошуках утраченого часу». Переможниця міжнародних конкурсів, що володіє незвичайним художнім голосом, Степанян залучає глядача до химерної гри за допомогою ілюзій і парадоксів.

Лаконічні, на перший погляд, роботи Ольги Степанян ховають в собі безліч історій для кожного глядача. Як печиво «мадлен» з дитинства головного героя циклу романів Марселя Пруста «У пошуках утраченого часу», загадкові і зворушливі кадри фотохудожниці викликають вихор мимовільних спогадів про минуле, звертають погляд глядача всередину.

Час циклічний: ми дивимося на дагеротип минулої епохи або ж прямо в дзеркало? У кадрі Ольги Степанян можна зустріти елементи творчості її улюблених фотографів – Родні Сміта, Саллі Манн і Анрі Картьє Брессона: чоловічі ретро-образи в капелюхах-казанках, драматичні портрети, сюрреалістичні жанрові сценки на прикордонній площині узбережжя, де зустрічаються вода, пісок і повітря… але образи, народжені в її об’єктиві, мають самобутню свіжість і динаміку.

Степанян Ольга Андріївна народилася у Києві. Закінчила швейне училище в м. Суми. Її знайомство з фотографією почалося в 2009 році, а в 2011 році вона переїхала в м. Черкаси, де живе і працює сьогодні. Брала участь в міжнародному конкурсі Kuala Lumpur International Photo Awards в розділі «Сім’я» і увійшла в топ-25 фіналістів 2017 року. Посіла друге місце в конкурсі парного ню в Монреалі. Другий рік бере участь в баварському культурному фестивалі Arts in Munich. Про творчість Степанян пишуть британські та німецькі видання.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх