Виставка Євгенія Ткаченка «Три палітри»

Виставка Євгенія Ткаченка «Три палітри»

30 березня 2018 - 05 квітня 2018

Pavlovka ArtGallery (вул. Костянтинівська, 73)

facebook

Ткаченко Євген Миколайович (1923-2002) – український живописець. Навчався в Одеському художньому училищі ім. М. Грекова у М. Тодорова, Л. Мучник (1945-1954). Є. Ткаченко – визнаний майстер ліричного пейзажу, портрета. Жив і працював в Одесі, Києві, Черкасах.

Його роботи вирізняються імпресіоністичним колоритом та відчуттям епохи 1950-1960 рр. Його картини передають не тільки настрій, в них вловлюється стан повітря, і часто його можна лише відчути; вони світлі і легкі.

Ткаченко не займається копіюванням природи, він намагається вловити її красу, ритм, за допомогою кольору передати настрій. Поступово він приходить до того, що важливо розкрити саму сутність предметів, їх реальне існування відходить на другий план.

У своїх картинах художник показує прості речі, він вчить зупинитися і подивитися на те, що нас оточує, вловити красу моменту, який більше ніколи не повториться, адже в поспіху часом так легко не помітити головне. Твори художника зберігаються в приватних колекціях України, Молдови, Польщі, Іспанії та Великобританії

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх