Виставка Євгена Шаповалова «Оголена у квітах»

Виставка Євгена Шаповалова «Оголена у квітах»

21 вересня 2018 - 14 жовтня 2018

Lera Litvinova Gallery (вул. Набережно-Рибальська, 3)

Lera Litvinova Gallery представляє персональну виставку Євгена Шаповалова «Оголена у квітах».

Євгена Шаповалова комбінує різні жанри живопису, впевнено поєднуючи абстракцію, ню, пейзажі та натюрморти. У роботах Шаповалова присутні риси кубізму – художник майстерно переплітає природні образи з прямими лініями, квадратами та гранями, заковуючи квіти у геометричні фігури або гіперболізуючи оголене тіло.

Творчість Євгена Шаповалова частково можна порівняти із творчістю англійського художника Френсіса Бекона. Обидва митці акцентують увагу глядачів на людському тілі, імпровізаційно та яскраво зображують натуру людини, додаючи геометричних фігур та скульптурності. Але у той час, як Бекон дотримується похмурого та пригніченого настрою, наповнює роботи відтінками гротеску, деформує частини тіла, аби вказати на трагічність існування, Євген Шаповалов намагається зобразити красу людського тіла, підносячи його вроду.

Український автор змальовує жіночу натуру ніжною і безпосередньою, підкреслюючи її форми. Роботи митця вражають своєю оригінальністю, інтимністю і асиметричністю та водночас приваблюють глядача естетикою і гармонійним поєднанням геометричності із природними образами.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх