Виставка «Екзотичний світ Ханта Слонема»

Виставка «Екзотичний світ Ханта Слонема»

01 червня 2019 - 16 червня 2019

facebook

Національний музей «Київська картинна галерея» спільно з Serge Sorokko Gallery (Сан-Франциско, США) представляють масштабний виставковий проект одного з найяскравіших представників американського неоекспресіонізму Ханта Слонема – «Екзотичний світ Ханта Слонема».

На виставці будуть представлені картини з відомих анімалістичних та портретних циклів художника. Зображені на полотнах метелики, птахи, квіти – це посилання на досвід життя на Гавайських островах і в Нікарагуа. Зображення кроликів – прийоми і теми, що переходять для Слонема в обсесію, бажання художника досліджувати пост-кубістичні абстракції та шедеври поп-арту, медитативний рефрен.

Творча кар’єра Ханта Слонема почалася в середині 1970-х в Нью-Йорку, після отримання гранту від монреальського фонду Elizabeth Greenshields. Його перша персональна виставка відбулася в нью-йоркській Harold Reed Gallery в 1977 році, услід за якою відбулася інсталяція в престижній манхетенській галереї Fischbach. Чекати успіху в критиків Ханту Слонему довелося недовго, і незабаром він увійшов в оточення таких представників американської творчої еліти як Енді Уорхол, Лайза Міннеллі, Сільвія Майлз і Трумен Капоте.

Починаючи з 1977 року виставки Ханта Слонема проходили в музеях і галереях більш ніж в 350 країнах. Його роботи знаходяться в колекціях таких музеїв як Метрополітен, Музей Соломона Гуггенхайма і Музей американського мистецтва Уітні (Нью-Йорк, США), Музей сучасного мистецтва (Париж, Франція), Фонд Жоана Миро (Барселона, Іспанія), Würth Museum (Кюнцельзау, Німеччина), İstanbul Modern Sanat Müzesi (Стамбул, Туреччина), Museo de Arte de El Salvador (Сан-Сальвадор, Сальвадор) та в багатьох інших.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх