Виставка «Дивовижні історії Криму»

Виставка «Дивовижні історії Криму»

26 лютого 2019 - 05 травня 2019

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

facebook

Сяйво моря, шум кипарисів, стрімкі урвища над хвилями, майже відчутний запах лаванди і безкінечний степ, де полин і кургани, а земля кольору світлої охри. Таким виглядає Крим на картинах, малюнках і фотографіях: прекрасний, але часом суворий. І здається, в українській колективній уяві Крим постає більше простором, ландшафтом, ніж домом безлічі – інколи добре вивчених, а часом загадкових дописемних – культур.

Хто і як тут жив? Хто залишив ці неймовірні кургани? Ці фортеці, мінарети і колони? Кораблі і золоті гривни? Як тут жилося у давнину, а як лише нещодавно – ще кількасот років тому? Як краще уявити, зрозуміти і глибше відчути цю захопливу історію?

Кімерійці, таври, скіфи, елліни, готи, сармати, візантійці, хазари, половці, генуезці й венеційці, турки-османи і кримські татари. Виставка створена, аби крок за кроком пройти слідами давніх народів, які стали джерелом подальшого формування людності півострова. Зокрема, буде більше розказано й про корінний етнос Криму – кримських татар.

Виняткові предмети з колекцій 15 українських музеїв – від скіфського золота, зброї, артефактів до творів сучасного мистецтва, розповідатимуть дивовижні історії, що залишили по собі різні епохи.

Відкриття виставки: 26 лютого о 19:00
26-27 лютого вхід на виставку вільний.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх