Виставка Дмитра Коваля «В очікуванні сонця»

Виставка Дмитра Коваля «В очікуванні сонця»

17 листопада 2017 - 19 січня 2018

Арт-галерея «Мануфактура» (Обухівське шосе, 2)

«В очікуванні сонця» – виставка київського художника Дмитра Коваля, визнаного в творчих колах одним з найкращих молодих імпресіоністів. Основні напрямки в творчості живописця – імпресіонізм і пуантилізм, які Дмитро синтезував з абстрактним і декоративним мистецтвом, сформувавши унікальний авторський стиль.

Основу експозиції становить серія робіт автора – «Українська молитва», яка охоплює період творчого життя 2012-2017 років.

Головною місією своєї діяльності Дмитро вважає виховання в суспільстві почуття прекрасного, естетичного і розуміння того, що таке смак і мистецтво. Коли люди почнуть усвідомлювати життя не тільки як матеріальне благо, а й духовне – суспільство і світ стануть краще, – впевнений молодий художник.

Дмитро Коваль народився на Західній Україні, м. Хотин Чернівецької області, 23 жовтня 1990 році. Він випускник Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Студентська робота Дмитра Українська молитва або
Душі померлих визнана найкращим дипломом 2016 року і одним з найбільш гідних, які були номіновані за останні роки на Золоту медаль Академії. Крім того, художник – учасник численних Всеукраїнських та Міжнародних виставок. 2011 року – лауреат премії ім. В. Пузірькова. 2013 г. – лауреат премії ім. В.Шаталіна. Його художні твори знаходяться в музеях Запоріжжя, Чернівців і приватних колекціях України, Німеччини, Китаю, Чехії та Росії.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх