Виставка Данила Козелецького «Morning elegance»

Виставка Данила Козелецького «Morning elegance»

24 січня 2019 - 06 лютого 2019

Lera Litvinova Gallery (вул. Набережно-Рибальська, 3,9)

facebook

24 січня 2019 року о 19:00 відбудеться відкриття персональної виставки Данила Козелецького «Morning elegance». Виставка складається з 12 робіт митця, що поєднані однією ідеєю. У сплеску кольорів схiдного орнаменту автор зобразив жінок, що поринули у сон і перебувають у власній підсвідомості.

Для митця найпрекраснішою є та дівчина, що знаходиться у природному стані та зачаровує своєю невинністю і спокоєм. Уві сні людина є саме такою, якою має бути від природи – без усіляких масок і гри. Це лише чиста підсвідомість, душа в прекрасному, досконалому тілі.

За думкою Козелецького, саме такий художній прийом дозволяє зобразити гармонію та досконалість у якості символів. Барвистий фон, сповнений візерунків, що заплітаються, і яскравих, а іноді навіть отруйних фарбах, створений лише для того, щоб підкреслити чистоту й передати яскравість сновидінь та яскравість спокус, що оточують нас у повсякденному житті. Адже, все, що існує навколо, переливається кольорами бажань та ілюзій.

До виставки також додані нариси художника, що дозволяють прослідкувати весь процес зародження картини – від ескізу до витвору мистецтва.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх