Виставка «Батьківщина в огні»

Виставка «Батьківщина в огні»

17 червня 2017 - 15 жовтня 2017

PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)

Виставка «Батьківщина в огні» пропонує один із поглядів на історію українського суспільства 1990-х років, розказану крізь призму обраних творів із колекції PinchukArtCentre.

Назва виставки «Батьківщина в огні» є алюзією на кіноповість Олександра Довженка «Україна в огні», в якій оповідається про кровопролиття на України у Другій світової війни. Однак, представлені на виставці твори, не пов’язані з воєнними діями.

Вогонь в цьому разі стає метафорою небезпеки, травми, конфлікту, що вже були відчутними у суспільстві 1990-х та знаходять своє відображення у загальній соціальній нестабільності, економічній кризі, жахливих умовах виробництва тощо.

На виставці представлено твори Сергія Браткова, Володимира Кожухаря, Едуарда Колодія, Миколи Маценка, Бориса Михайлова, Георгія Сенченка, Іллі Чичкана та групи «Перці» (Олег Петренко та Людмила Скрипкіна).

Ці роботи поєднано міркуваннями про життя після техногенної катастрофи та усвідомленням життя перших років пострадянської України. Експоновані разом, вибрані твори окреслюють зону соціального та економічного переходу, який у колективній свідомості закарбовано як «діагноз» 1990-х.

Кураторка: Тетяна Кочубинська

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх