Виставка Артема Андрєйчука (Kaffelman) «Perfection»

Виставка Артема Андрєйчука (Kaffelman) «Perfection»

02 лютого 2018 - 25 лютого 2018

Арт-простір бару «RAW» (вул. Дегтярна, 7)

Персональний проект молодого українського художника Артема Андрєйчука (Kaffelman) «Perfection». В проекті художник та куратор звертаються до питання інтерпретації поняття ідеалу. Як визначити, наскільки ідеальна та чи інша форма: це питання особистих вподобань чи загальноприйнятих норм?

У сучасному світі непомірна жага до перфекціонізму інколи приводить людей до сліпої погоні за примарними ідеалами. Проект «Perfection» – це спроба за допомогою мистецтва показати суб’єктивність суджень щодо критеріїв ідеалу та підштовхнути глядача позбутися меж, які визначають це поняття.

У проекті представлено ряд нових робіт, які публіка побачить вперше, в тому числі роботи із серії «Glazed Madonnas. Persons», в яких автор звертається до класичного мотиву портрету та оголеної натури, проте насичує його зовсім іншими змістами.

Артем Андрєйчук (Kaffelman), художник:
«Мене надихає мистецтво 60-х, це був період злету людства по всім напрямкам. Інтенсивність розвитку мистецтва того часу мене вражає та підштовхує до експериментів і до пошуку свого стилю, своєї манери в образотворчому мистецтві. Так, у 60-х вже все сказали, вже все зробили, але це не заважає мені йти далі та розповідати свою історію».

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх