Виставка Артема Андрійчука «Persons. Glazed Madonnas»

Виставка Артема Андрійчука «Persons. Glazed Madonnas»

28 лютого 2019 - 13 березня 2019

Lera Litvinova Gallery (вул. Набережно-Рибальська, 3, 9)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Багаторічний проект «Persons. Glazed Madonnas» Артема Андрійчука репрезентує серію картин із зображенням голів жінок зі схожим типом зовнішності та подібним виразом обличчя. Серія полотен є своєрідною іронією автора щодо свідомої однотипності людей – зображені обличчя навмисне не відображають характеру, емоцій та індивідуальності.

Про свідоме позбавлення унікальності свідчить і однакове в усіх композиціях трактування очей, закритих мозаїкою з битого скла. Такий прийом остаточно уніфікує образи і вказує на відсутність будь-якої прив’язки до портретності.

Семантично розкладаючи термін «Madonnas», автор наголошує на неоднозначності сприйняття, представляючи з одного боку – десакралізований образ Богоматері, а з іншого – жаданий об’єкт кохання. Образ безликої дівчини навіяний однією з численних безіменних моделей із модного журналу і «розтиражований» за допомогою прийомів поп-арту.

Створена художником глянцева естетика, що її імітує блиск полив’яної поверхні є черговий натяком на оболонку, поверховість, маску та вказує на експлуатацію суспільством візуально досконалих і недосяжних образів.

Кураторка проекту – Леонора Янко.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх