Виставка «Арт-паралелі»

Виставка «Арт-паралелі»

20 червня 2018 - 14 липня 2018

Центр Української Культури та Мистецтва (вул. Хорива, 19в)

Подані в експозиції види візуального мистецтва: графіка, живопис, фотографія презентують доробок авторів різних поколінь – викладачів та студентів. Проект «Арт-паралелі» обʾєднує в одному виставковому просторі різні за характером втілення формальні рішення у царині абстракції.

У роботах студентів І курсу кафедри монументального живопису Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука Валерії Радченко, Дарини Святун, Віти Комірної, Анастасії Васильєвої, Вікторії Глущенко, Анастасії Калініченко та Ангеліни Шамайло нефігуративне мистецтво зʾявляється у вигляді композицій-вправ, у кожній з яких використано один з елементів, що відтворює певний стан або настрій.

У геометризованих мотивах робіт Лілії Журавель-Змєєвої відчутне тяжіння до узагальненості форм монументального мистецтва і разом з тим присутній своєрідний спогад про культуру минулого.

Катерина Гончар з яскравих поліхромних силуетів створює площинно-просторові композиції, наділені воднораз властивостями живопису та рельєфу.

Відтворений через фактури та складні колірні сполучення, звичний предметний світ невпізнавано змінюється у світлинах Ірини Міщенко.

У графічному циклі «Гага Йога» Марини Ващенко виникає чудернацьке поєднання фольклорних мотивів та вигадливо-вишуканої пластики фантастичних істот.

Виставка є спробою простежити, як закони побудови композиції та формотворення, увага до фактури поверхні проявляється у творчості різних за темпераментом та мистецьким досвідом авторів, дозволяючи відтворити найрізноманітніші думки та емоційний стан.

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх