Виставка Ann Polo «Мрії та спогади»

Виставка Ann Polo «Мрії та спогади»

31 липня 2018 - 27 серпня 2018

Центр Української Культури та Мистецтва (вул. Хорива, 19в)

facebook

До експозиції увійдуть близько 30 живописних полотен, створених у 2016-2018 роках, у техніках олійного та акрилового живопису. Це перша персональна виставка Ann Polo (Ганни Полойнікової), присвячена найяскравішим спогадам та мріям про подорожі.

Для Ann Polo всі мандри – це поєднання знайомства з тим, що створила природа та з тим, що збудували люди. Їй зустрічалися природні дива, від яких неможливо було відвести погляд та архітектурні шедеври, від яких перехоплювало подих і тремтіли руки. Тепер їх, втілених у живописних творах, можна побачити в експозиції.

Ann Polo народилася у місці козацької слави – Запоріжжі. Навчалася в Класичному ліцеї при Запорізькому державному університеті, в якому, окрім основних дисциплін, викладали живопис, танці та гру на музичних інструментах. У школі декілька разів проводили виставки її художніх робіт.

Після закінчення ліцею вона вирішила піти на економічний факультет, і лише в 2013 році знову повернулася до живопису. Деякий час це було хобі. Одначе, в 2016 році усвідомила, що це більше, ніж улюблене заняття. Майже рік Ann Polo навчалася малюнку та живопису у майстерні Анатолія Твердого, а потім – у відомого художника-живописця Віктора Семеняка. Вони допомогли художниці вийти на новий рівень майстерності та бачення світу.

Мітки: ,

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх