Виставка Ангеліни Литвиненко «Eternity of beauty»

Виставка Ангеліни Литвиненко «Eternity of beauty»

19 жовтня 2018 - 26 жовтня 2018

Spivakovska ART:EGO culture center (вул. Саксаганського, 59б)

facebook

Найбільше художницю надихають люди і саме тому в своїх роботах вона описує всю красу людської натури та її унікальність. Цілий зал буде присвячений роботам, обрамленим золотою поталю, в центрі яких зображені витончені образи прекрасних жінок в олійній техніці з реалістичним підходом.

Дуже довгий період Ангеліну цікавили міфи Стародавньої Греції, історії грецьких богів і найголовніше – їх унікальні образи. Під враженням Ангеліна написала цілу серію робіт на тему грецьких Богів, які ви зможете побачити на експозиції.

Ангеліні Литвиненко 15 років, народилася і живе в Києві, де і пише картини. Також половина робіт, представлені на виставці були написані в Литві, де художниця проживала чотири роки.

Займається живописом з 2014 року, навчається в 11 класі ДХСШ ім. Т.Г. Шевченко. У квітні 2018 року Ангеліна брала участь у виставці WOMAN’S ESSENCE від MUSA International Art Space в Мадриді, де була представлена ​​її робота «Нитки долі» і була нагороджена премією Софонісба Ангвіссоли за внесок у сучасне жіноче мистецтво.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх