Виставка Андрія Задоріна «Кадр»

Виставка Андрія Задоріна «Кадр»

02 листопада 2018 - 11 грудня 2018

Арт-галерея Nebo (вул. Михайла Драгомирова, 14)

facebook

«Кадр» – багатоетапний проект білоруського художника Андрія Задоріна, що інтерпретує та переосмислює класичні твори кінематографу. Спостерігаючи за технологічно обумовленою видозміною кольорів у виробництві фільмів, яка була продиктована особливостями плівкової передачі погляду автора протягом ХХ століття, художник звертає увагу на цікаву особливість, що деякі спогади пам’ятаються в кольорі, коли інші закарбувалися в пам’яті ахроматичними.

Саме у просторі між особистісною і культурною пам’яттю, закодованою у кінематографічних роботах, художник розпочинає дослідження процесів сприйняття. Андрій Задорін звертається до культових картин таких режисерів як Трюффо, Годар, Антоніоні, Кополла, Ерісе, Тарковський та створює серію робіт, у яких переносить кадри з фільмів у нове нетипове для них поле живопису.

Цикл розпочався з полотен, основаних на стрічці іспанського режисера Віктора Ерісе «Дух вулика», який стає несподіваним відкриттям для художника в період сформованого естетичного сприйняття і приводом для проведення паралелей з авторської точкою зору. Наступною картиною став «Хрещений батько» американського режисера Френсіса Кополла в спробі досліджувати природу культовості, через композиційне рішення кадру фільму. Наразі проект із відкритим фіналом, оскільки продовження можливо в різних кінематографічних традиціях.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх