Виставка Андрія Прахова «В мире умных мыслей»

Виставка Андрія Прахова «В мире умных мыслей»

13 жовтня 2017 - 19 жовтня 2017

Pavlovka ArtGallery (вул. Костянтинівська, 73)

facebook

Безліч мудреців і просто великих людей залишили нам масу повчань на всі випадки життя. У кожному будинку раніше зберігалася пухка книга під багатообіцяючою назвою «В світі розумних думок». Глибокі уми всіх часів радили, повчали, наставляли.

Гідність літератури (а також її недолік) – це проміжок часу. Навіть висловлювання може бути досить довгим і містким за своїм смисловим навантаженням, складним для сприйняття читача. Картина, в свою чергу, викликає миттєву реакцію глядача, вона кольорова і емоційна, вона моментально, передає настрій і думку автора. Картина – опера кольору без протяжності в часі.

Нова серія робіт Андрія Прахова тестує можливість роботи з таким лібрето в художній передачі містких літературних висловлювань.

Художник звертається до різних напрямків у живописі, використовує впізнавані образи”класиків сучасного мистецтва, анімаційні персонажі, культурні атрибути різних народів. Уміло маніпулюючи такими різнорідними образами, художник “збирає” ілюстрацію до літературного вислову. У певному сенсі застосовуючи метод китайської грамоти, де кожен образ – ієрогліф, підбирається до наступного способу, формуючи загальну картину висловлювання.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх