Виставка Андрія Ментуха «Людина в образах»

Виставка Андрія Ментуха «Людина в образах»

01 лютого 2018 - 25 березня 2018

Музей Івана Гончара (вул. Лаврська, 19)

facebook

Український художник, котрий через трагічні історичні обставини для Західної України у 1940-х роках, змушений був залишити батьківщину і оселитися у Польщі.

Тему людини в образах Андрій Ментух розкриває впродовж багатьох десятиліть своєї творчої діяльності. За всіма ознаками постать художника та його роботи постають унікальним явищем в українському мистецтві. Знак його творчості характеризують «Образи» художника як невід’ємну складову широкого контексту європейського сучасного мистецтва.

На виставці «Людина в образах» експонуються двадцять живописних творів мистця різних років виконання.

Творчість Андрія Ментуха виявляє в сучасній Україні той феномен, коли тисячолітні українські естетичні традиції представлені у його трансформаціях і набули переконливої закономірності у наповненні собою арт-простору модерної України.
Однією із рис, що вирізняє автора та його творчість в українському сучасному просторі візуальної взаємодії – напруження і несподіваність модуляції кожного нового «образу» у входженні в сформовану художником активну діалогову зону.

За останні десятиліття Андрієм Ментухом перевезена в Україну майже вся його творча спадщина.

Під час відкриття виставки буде презентований альбом-каталог Андрія Ментуха «Людина в образах» (вступна стаття Любомира Медвідя), який вийшов друком у Києві, у видавництві «Софія- А» 2018 року.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх