Виставка Андрія Кравченка «Intermezzo»

Виставка Андрія Кравченка «Intermezzo»

10 липня 2019 - 10 серпня 2019

America House Kyiv (вул. Пимоненка, 6)

facebook

У свой серії фотографій Андрій Кравченко працює на перетині свідомості і вражень, саме тому він звертається до характерної творчої стилістики імпресіоністичного стилю, в якому передача вражень превалює над змістом. Через буденні київські пейзажі він стимулює заглибитись в стан світлин та пізнати власні відчуття.

У 12 фотографіях циклу «IСвіт емоційного фото» автор втілює особистісну рефлексію на перебування у міському середовищі. На відміну від його фотодокументалістської практики, де переважає конкретна фіксація дійсності, в даному випадку, автор як митець вступає в діалог з відвідувачем для спроби побудувати взаємозв’язок реальності і наших підсвідомих відчуттів.

Інформація про автора:
Андрій Кравченко — досвідчений фоторепортер з профільною освітою журналіста. Значну частину життя співпрацює з фотослужбами міжнародних інформаційних агентств, такими як Associated Press, European Press-photo Agency, Reuters, Agency France-Press, Getty Images та інших. Андрій навчався у New York Institute of Photography (New York, USA).

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх